Chętnie pomożemy +48 515 191 617

PLAN ZDROWA JA 2022

Dziękujemy za dołączenie do naszego wyzwania!

 

Czy obiecujesz sobie, że od jutra zmienisz swoje życie o 180 stopni, zaczniesz prowadzić zdrowy styl życia, zdrowo jeść i ćwiczyć? A później wytrzymujesz maksymalnie tydzień lub dwa i się poddajesz? 

Nie ma co ukrywać, że lubimy rozwiązania proste i szybkie. Z dnia na dzień chciałybyśmy zmienić wszystko o 180 stopni. Ale takie gwałtowne działania zazwyczaj nie przynoszą efektów długoterminowych. Najlepszym rozwiązaniem jest określenie kilku małych celów, które będziemy sukcesywnie realizować – warto stopniowo zmieniać i przyzwyczajać się do nowej rzeczywistości. 

Jednak zanim je wybierzesz, zastanów się jakie masz warunki do wprowadzenia zmian. Każdy z nas jest inny, inaczej wyglądają nasze plany dnia i obowiązki. Dlatego pewne nawyki będzie nam łatwiej zmienić niż inne – na początek wybierz te, od których łatwiej będzie Ci zacząć.

Wybrany nawyk powinien być też dla Ciebie ważny. W końcu jeśli ma Ci się chcieć to musi być to związane z czymś, co dla Ciebie istotne.

Zacznij już teraz! Pobierz tracker dobrych nawyków i dołącz do nas. 

NIESPODZIANKA!

Jeśli masz za sobą nieudane próby diet i treningów, potrzebujesz motywacji, albo nie wiesz, jak zacząć dbać o siebie mając Hashimoto lub insulinooporność, ten e-book jest dla Ciebie!

Wskazówki zawarte w naszym e-booku pomogą Ci stworzyć solidne fundamenty świadomego zdrowia i pięknego życia. W ciągu 28 dni nauczysz się myśleć o samej sobie, zadbasz o swoje zdrowie i odzyskasz świetne samopoczucie. Dasz też sobie miłość i troskę na jaką zasługujesz.

Obiecujemy, że uda Ci się to, ponieważ będziesz budowała trwałe nawyki, dostaniesz plan działania na każdy dzień, zmienisz swoje myślenie o sobie, cały proces będzie przyjemny a efekty zmotywują Cię do dalszej pracy.

 

 

 

E-book Plan zdrowej zmiany Odmień swoje życie w 28 dni
Małgorzata Mazur, Alicja Wegner


plan zdrowej zmiany

W 28 dni zbuduj zdrowe nawyki i ciesz się świetnym samopoczuciem

E-book obejmuje:

  • 300 stron inspiracji i motywacji dla Twojego zdrowia
  • Wskazówki żywieniowe dla osób z Hashimoto, IO
  • Plan posiłków, treningów, pielęgnacji i rozwoju na 28 dni
  • Karty oceny i postępu każdego dnia + miesięczne wyzwania
  • Ponad 30 smacznych przepisów BG, BL, BC + listy zakupów

 

plan zdrowej zmiany
plan zdrowej zmiany
Gosia Hashimoto