Chętnie pomożemy +48 515 191 617

Poznaj opinie naszych Klientów!

opinie

Nazywam się Gosia Mazur. Pomogę Ci zadbać o swoje zdrowie i poczuć się lepiej. Chcę przedstawić Ci opinie naszych Klientów.

Suplementy diety Nutrivimix i Nutriformin to innowacyjne zestawienie witamin i składników mineralnych. Ich działanie doceniło już wielu Klientów. Poznaj ich opinie. 

Chcesz poznać nasze suplementy?
Zapraszamy!

 

Nutrivimix HT#1 to suplement diety o wielokierunkowym działaniu składników odżywczych, wspierający prawidłowe funkcjonowanie tarczycy, układu immunologicznego i gospodarki hormonalnej.

Nutrivimix HT#1 zawiera składniki odżywcze, które wpływają na zdrowie tarczycy, układu immunologicznego i hormonalnego oraz przyczyniają się do poprawy funkcjonowania całego organizmu.

Nutriformin IO#1 to suplement diety dla osób dorosłych dążących do redukcji masy ciała wspomagający utrzymanie prawidłowego poziomu glukozy we krwi oraz metabolizmu mikroskładników odżywczych.

Zawiera 3 silne składniki hipoglikemizujące: ekstrakt z liści gurmaru – kwasy gymnemowe, ekstrakt z ziaren zielonej kawy – kwas chlorogenowy i kofeinę, myo-inozytol oraz chrom, witaminy z grupy B i witaminę C.

 

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

 

Dziękujemy za każdą opinię. Wierzymy, że nasze suplementy poprawią samopoczucie i sprawią, że na twarzach naszych Klientów zagości ulga. Poniżej kilka opinii, które najlepiej obrazują to, na czym nam zależy.

 

 

Gosia Hashimoto

Co mi się podoba,otóż jest miła opiekuńcza obsługa., jestem bardzo zadowolona z suplementów, NUTRIVIMIX i NUTRIFORMIN są bardzo pomocne przy niedoczynności tarczycy.
Zaczełam brać od lipca i moje wyniki mam w normie , waga 7kg w dół z czego jestem bardzo zadowolona, polecam z całego serca.

polecam bardzo.
Tak ja też dołączam się do tych pozytywnych opinii. Mi tsh tez bardzo spadło, włosy przestały wpadać, mam więcej energii, juz nie chce mi się spac w ciągu dnia no i waga jest pod kontrolą😊 Skład witamin jest super.Bardzo dziękuję za te wszystkie informacje jakie otrzymuję i czytam na blogu i już te haszi nie jest takie straszne ❤ pozdrawiam cieplutko 🍀

Odkąd biorę nutrivimix i nutriformin życie nabrało sensu. Mam dużo więcej sił, przestały mnie boleć nogi, nie puchną kostki jestem spokojniejsza. Serdecznie polecam